Niewinna Wiedza, podstawy wiedzy o winie – Ebook

Czy Ty też masz obawy przed wejściem do sklepu specjalistycznego? Nie wiesz wiele o winie i czujesz się niekomfortowo mówiąc o nim?
 
Sprawdź mój ebook z podstawową wiedzą o winie, który pomoże Ci wejść w jego świat bezboleśnie. Poczuj się swobodnie rozmawiając o nim, poznaj podstawowe szczepy, regiony i terminologię i zaskocz znajomych swoją wiedzą!
 

W tym całkiem „niewinnym” kursie zawarłam podstawy, które pozwolą Wam czuć się w jego świecie swobodniej. Staram się wytłumaczyć co to jest wino i jak się je produkuje. Zapoznaje Was z najpopularniejszymi szczepami winogron na świecie i najważniejszymi terminami. Dalej wyruszamy w podróż przez regiony winiarskie. Na koniec dowiecie się jak wino degustować i poznacie jak łączyć je z jedzeniem.

Autor: Justyna Szczurek
Rok wydania: 2021
Stron: 31
Cena: 26.90 zł. Chcesz zniżke? Odwiedź mnie na Instagramie, tam dowiesz się wszystkiego!
Format: PDF

Ebook gratis?

Chcesz kupić ebook, ale nie wiesz czy znajdziesz w nim to czego oczekujesz? Teraz możesz pobrać za darmo wersję próbną! Zawiera ona dwa pierwsze rozdziały kursu. Możesz je pobrać już dziś i zdecydować, czy chcesz więcej. 

Niewinna wiedza

Wypełnij formularz i odbierz ebook 

Odbierz teraz dwa pierwsze rozdziały i sprawdź, czy zaciekawią cię na tyle, by wrócić po więcej!

Wypełnij poniższy formularz, a ebook wyślę na Twojego maila – dlatego zwróć uwagę na jego poprawność!

Częstuj się śmiało!

Przeczytałeś? Oceń
5/5

O autorze

Mam na imię Justyna i poza studiami na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Turystyka i Rekreacja, jestem też absolwentką Krakowskiej Szkoły Sommelierów. Ukończyłam tam z wyróżnieniem kurs WSET poziom 2 i 3 – oba z najwyższym wyróżnieniem. Prowadzę tego bloga o tematyce winiarskiej oraz jestem obecna w mediach społecznościowych. Staram się tam przybliżać wszystkim świat wina. Sama wiem, że na początku może on wydawać się przytłaczający, dlatego chcę Wam pokazać, że wcale tak nie musi być.

Scroll to Top