Współpraca z sommelierem 

Zapraszam do kontaktu wszystkich odwiedzających stronę. Chętnie przyjmę każdą uwagę i zachęcam do dzielenie się ze mną waszymi przemyśleniami. Komentujcie posty, piszcie co sądzicie. A jeśli podoba Wam się to co tutaj robię, zapraszam do współpracy.

Szkolenie

Szkolenie z wiedzy o winie 

Chcesz podnieść standardy obsługi w swojej restauracji i wyszkolić pracowników z podstawowych zasad serwowania wina? Mogę Ci w tym pomóc.

Mam opracowaną prezentację zawierającą wszystkie zagadnienia dotyczące produkcji win, najważniejszych szczepów i regionów winiarskich, dobierania wina do potraw i serwisu. 

Chętnie przeprowadzę też degustację dla pracowników Twojej firmy, czy znajomych. Również degustacje branżowe. 

Wycena indywidualna. 

Odbyte szkolenia:

Restauracja Hotel Poziom 511

Restauracja Awiw 

 

Winnice Valle de Uco

Pomoc w stworzeniu karty win

Potrzebujesz pomocy w utworzeniu karty win do swojego lokalu, napisz do mnie. Chętnie pomogę dobrać wina do potraw, dopasować butelki do profilu twojej działalności, wymienić istniejącą kartę, czy też utworzyć całą od początku. 

Promocja

Jesteś przedstawicielem winnicy z Polski i chcesz, żeby wpis o niej pojawił się w sekcji „winnice w Polsce” na mojej stronie?

Chcesz żebym zrecenzowała Twoje wina i umieściła o nich post w moich mediach społecznościowych? Profesjonalne zdjęcia produktu, szczegółowe i interesujące opisy oraz zawsze szczere i dokładne recenzje. Sprawdź mój instagram i facebook, żeby zobaczyć jak to wygląda. 

Zapaszam do kontaktu. 

Martin Berdugo - Ribera del Duero

Kontakt

Zapraszam do kontaktu przez e-mail: [email protected].com lub przez formularz niżej.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.